Rodzinne Warsztaty na Światowy Dzień Wody!

18 marca w ramach obchodów tegorocznego Światowego Dnia Wody, zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na RODZINNE WARSZTATY. Czeka na Was cała masa twórczych zadań i pożytecznych informacji.
 

Tegoroczne hasło Światowego Dnia Wody to ścieki. Są nieodłącznym elementem działalności człowieka, dlatego właśnie tak ważne jest mądre gospodarowanie ściekami i jak najlepsze  wykorzystanie ich potencjału. Są źródłem odzyskiwanych surowców, energii, niejednokrotnie podczyszczone ścieki mogą być stosowane w procesach technologicznych zamiast wody pitnej. Co nie powinno znaleźć się w ściekach? Dlaczego oczyszczanie ścieków jest tak ważne dla środowiska? Jak istotne jest dbanie o czystość rzek? Tą wiedzę chcemy przekazać młodemu pokoleniu krakowian podczas warsztatów, które odbędą się w dniu 18 marca w Centrum Edukacji Ekologicznej na Bielanach.
 

Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat wraz z opiekunami. Spróbujemy rozbudzić Waszą wyobraźnię i na chwilę zamienić Was w płynącą rzekę. Co się stanie, kiedy trafią do niej zanieczyszczenia? Jak im zapobiegać? Jak będzie wyglądała rzeka marzeń? Jakie zwierzaki będą chciały zamieszkać jej wody? Z jakich elementów zbudowana jest oczyszczalnia ścieków? Może spróbujemy ją zbudować?
 

Jesteście gotowi, aby spotkać się z nami 18 marca? Na miejsca, gotowi start – zapisy na RODZINNE WARSZTATY ruszają!

Uwaga! Brak wolnych miejsc! Zapisy zakończone.
 

Wyślij zgłoszenie

 

      Regulamin RODZINNYCH WARSZTATÓW

 

Dodano w dniu 15/03/2017