We wrześniu ruszają zapisy na nasze programy edukacyjne!

W środę 5 września, ruszą zapisy na kolejną edycję naszych zajęć edukacyjnych.

Od godziny 8.00, tego dnia można będzie dokonywać rezerwacji na stronach internetowych poszczególnych programów.
 

„Akademia Kropelki” i „Wędrówki Kropelki” to projekty, które są już dobrze znane kadrze pedagogicznej krakowskich szkół i przedszkoli. Co roku zajęcia cieszą się ogromną popularnością. Nowy projekt „To się w ścieku nie mieści!”, który ruszył w zeszłym roku zyskał także już wiele pozytywnych opinii, a w ścieżce edukacyjnej wzięło udział 460 uczniów. Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach zachęcamy do rezerwacji terminów.

 

 Akademia Kropelki

 


 

„Akademia Kropelki” to warsztaty ekologiczne, przeznaczone dla uczniów klas I-III krakowskich szkół podstawowych. Podczas zajęć poruszane są ważne tematy dotyczące ochrony środowiska naturalnego ze szczególnym uwzględnieniem zasobów wodnych.
 www.akademiakropelki.krakow.pl

 

 Wędrówki Kropelki

 


 

„Wędrówki Kropelki” to interaktywne przedstawienie teatralne skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Forma zabawy i towarzysząca jej muzyka na żywo pozwalają maluchom zrozumieć podstawowe informacje z zakresu ochrony środowiska.
 www.wedrowkikropelki.pl

 

To się w ścieku nie mieści!

 


 

Ścieżka edukacyjna „To się w ścieku nie mieści!” na terenie Zakładu Oczyszczania Ścieków Płaszów kierowana jest do młodzieży w wieku 12-16 lat. W trakcie warsztatów uczestnicy rywalizują w kilkuosobowych zespołach rozwiązując różnorodne zadania.
www.tosiewsciekuniemiesci.pl

Wszystkie programy są bezpłatne. Rezerwacja będzie możliwa przez odpowiednie formularze na stronach internetowych programów edukacyjnych.

Dodano w dniu 27/08/2018