Pitnik w Twojej szkole – rusza kolejna IV edycja programu

W trzech etapach przedsięwzięcia "W Krakowie dobra woda prosto z kranu w Twojej szkole!" zamontowaliśmy już 90 pitników! Zachęcamy kolejne szkoły zlokalizowane na terenie Gminy Miejskiej Kraków i zaopatrywane w wodę przez Wodociągi Miasta Krakowa do przyłączania się do akcji.
 
W maju 2017 roku pod honorowym patronatem Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa ruszyliśmy z przedsięwzięciem "W Krakowie dobra woda prosto z kranu w Twojej szkole!" .

W program zaangażowało się wiele szkół, które postanowiły zapewnić uczniom stały, komfortowy, higieniczny i bezpieczny dostęp do wody pitnej. Dzięki zainstalowanym pitnikom dzieci mogą sięgać w każdej chwili po wodę, która jest zdecydowanie zdrowsza niż kolorowe, słodzone napoje gazowane. Z doświadczeń z poprzednich edycji wiemy, że urządzenia cieszą się dużą popularnością i dzieci chętnie piją z nich „kranowiankę”.
Nabór w ramach czwartej edycji przedsięwzięcia będzie trwał do dnia 20 września 2019 r.  Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj
 
Jednocześnie przypominamy, że akcja montażu pitników prowadzona jest również w szpitalach oraz urzędach. Szczegółowe informacje tutaj
 
Zapraszamy do udziału w programie!

Dodano w dniu 31/07/2019